Le Ferre, CORATINA Monovarietale olio extravergine d'oliva 500 ml
pobierz pdf z informacjami o produkcie

Kochamy włoskie wino!

Darmowa, superszybka dostawaPrzy zamówieniach powyżej 280 zł
Pomoc konsultanta onlineZadzwoń do nas:  58 661 00 41

Le Ferre, CORATINA Monovarietale olio extravergine d'oliva 500 ml

  • Pojemność: 500 ml
  • Region: Puglia

Opis

Intensywność: 5/5

Pierwotne pochodzenie odmiany: Puglia, Włochy

Smak i aromat: intensywnie owocowa, nuty warzywne, aromat karczocha; intensywny smak o zdecydowanych ale zrównoważonych  pikantnych i gorzkich nutach. Pierwsze tłoczenie na zimno.

Sugestie kulinarne: idealna do pizzy, czerwonego mięsa, roślin strączkowych, krewetek, pieczonej ryby.

Data przydatnosci do spożycia: 22.05.2025

"Smakowanie olejów z oliwek jednoodmianowych jest podróża po regionach odleglych, ktora materializuje się na naszych stołach. Łaskocze nasze podniebienia i wprowadza w dobry nastrój. Tak też jest w przypadku oleju z odmiany Coratina, uprawianej głównie w Apulii, południowe Włochy. Olej o intensywnym zielonym kolorze ze złocistymi odcieniami. Pachnie koprem włoskim, karczochami, sianem i pieprzem. W smaku wyczuwalna jest trawa i... znowu karczochy. Coratina jest olejem o dużej zawartości naturalnych substancji antyutleniajacych. Jest dość pikantna. Przy użyciu jej do zup czy sałatek nie potrzeba juz dodawać soli, pieprzu czy innych przypraw. Zresztą, te ostatnie dodatki służą najczęściej do przykrycia wad różnych oliw. Są też prawie konieczne, gdy stosuje się w kuchni rozmaite bezzapachowe, bezsmakowe i rektyfikowane oleje nie z oliwek." 30.03.21 źródło: https://www.facebook.com/caffeitaliaciechanow/

 

Opinie

Aby dokonać oceny produktu, musisz zalogować się do sklepu oraz dokonać zakupu produktu.

KOSZTY WYSYŁKI

a) Płatność przelewem:

- poniżej 280,00 zł brutto - koszt dostawy wynosi 24,60 zł brutto,
- powyżej 280,00 zł brutto - sprzedawca pokrywa koszt przesyłki.

b) Płatność gotówka przy odbiorze:

- poniżej 280,00 zł brutto - koszt dostawy wynosi 24,60 zł brutto + koszt opłaty za pobraniem (6 zł brutto),
- powyżej 280,00 zł brutto - kupujący pokrywa tylko koszt opłaty za pobraniem (6 zł brutto).

c) przy zamówieniach złożonych w piątek do godziny 14:00 istnieje możliwość zamówienia dostawy w sobotę - dopłata do tej wysyłki wynosi 24,60 zł.

Odbiór osobisty Towaru możliwy jest w naszej Enotece mieszczącej się w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 20, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Przy odbiorze osobistym Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy w tym opłat związanych z osobistym odbiorem Towaru.

Przesyłki dostarczane są w ciągu 2 dni od dnia wydania ich przewoźnikowi.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się poprzez firmę transportową Poczta Polska usługę Pocztex. Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki: wyciek z kartonu, owinięcie folią stretch, nieforemne opakowanie mogą świadczyć o uszkodzeniu towaru. W tej sytuacji prosimy o odmowę przyjęcia paczki i skontaktowanie się z naszymi pracownikami pod nr telefonu 58 661 00 41.

65,73
Dostępny, wysyłka w 48h