Terra delle Lame, Verdicchio dei Castelli di Jesi Classico
pobierz pdf z informacjami o produkcie

Kochamy włoskie wino!

Darmowa, superszybka dostawaPrzy zamówieniach powyżej 280 zł
Pomoc konsultanta onlineZadzwoń do nas:  58 661 00 41

Terra delle Lame, Verdicchio dei Castelli di Jesi Classico DOPDenominazione di Origine Protetta

  • Zawartość alkoholu: 13.0%
  • Rocznik: 2022
  • Rodzaj: wytrawne
  • Pojemność: 750 ml
  • Region: Marche
  • Barwa: białe
  • Beczka: nie

Opis

Verdicchio dei Castelli di Jesi Classico jest najważniejszym z win z Marche - regionu położonego pomiędzy Adriatykiem, a Apeninami. Zyskało nawet miano najwybitniejszego białego włoskiego wina do potraw na bazie ryb i owoców morza, z których z kolei słynie kuchnia tego regionu. Tradycyjnie butelkowane w zielonych szklanych amforach, obecnie pokazuje swoje nowocześniejsze oblicze w butelkach o standardowym kształcie. Barwa jasno słomkowa z zielonymi refleksami. Delikatny bukiet owocowo-kwiatowy. W ustach wytrawne, pełne, owocowe. Starzenie: 3 miesiące w stali, 2 miesiące w butelce.
 
Sugestie kulinarne: wszystkie gatunki ryb, wszelkie potrawy bazujące na rybach i owocach morza, zupy rybne, a w swoim regionie szczególnie polecane do potrawy brodetto – pikantnego bulionu z dokładnie 13(!) gatunków ryb zaprawianego czosnkiem i pomidorami.
 
Grona: 100% Verdicchio | Temp. serw. 10/12°C

Sugestie kulinarne: wszystkie gatunki ryb, wszelkie potrawy bazujace na rybach i owocach morza, zupy rybne, a w swoim regionie szczególnie polecane do potrawy brodetto – pikantnego bulionu z dokładnie 13 (!) gatunków ryb zaprawianego czosnkiem i pomidorami.  

Więcej o regionie>>

Wygląd

  • Barwa: białe
  • Styl: spokojne

Opinie

Aby dokonać oceny produktu, musisz zalogować się do sklepu oraz dokonać zakupu produktu.

KOSZTY WYSYŁKI

a) Płatność przelewem:

- poniżej 280,00 zł brutto - koszt dostawy wynosi 24,60 zł brutto,
- powyżej 280,00 zł brutto - sprzedawca pokrywa koszt przesyłki.

b) Płatność gotówka przy odbiorze:

- poniżej 280,00 zł brutto - koszt dostawy wynosi 24,60 zł brutto + koszt opłaty za pobraniem (6 zł brutto),
- powyżej 280,00 zł brutto - kupujący pokrywa tylko koszt opłaty za pobraniem (6 zł brutto).

c) przy zamówieniach złożonych w piątek do godziny 14:00 istnieje możliwość zamówienia dostawy w sobotę - dopłata do tej wysyłki wynosi 24,60 zł.

Odbiór osobisty Towaru możliwy jest w naszej Enotece mieszczącej się w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 20, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Przy odbiorze osobistym Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy w tym opłat związanych z osobistym odbiorem Towaru.

Przesyłki dostarczane są w ciągu 2 dni od dnia wydania ich przewoźnikowi.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się poprzez firmę transportową Poczta Polska usługę Pocztex. Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki: wyciek z kartonu, owinięcie folią stretch, nieforemne opakowanie mogą świadczyć o uszkodzeniu towaru. W tej sytuacji prosimy o odmowę przyjęcia paczki i skontaktowanie się z naszymi pracownikami pod nr telefonu 58 661 00 41.

50,00
Dostępny, wysyłka w 48h