A-Mano Imprint Of Mark Shannon, Susumaniello
pobierz pdf z informacjami o produkcie

Kochamy włoskie wino!

Darmowa, superszybka dostawaPrzy zamówieniach powyżej 280 zł
Pomoc konsultanta onlineZadzwoń do nas:  58 661 00 41

A-Mano Imprint Of Mark Shannon, Susumaniello IGTKlasa jakości, którą posiada 117 określonych stref pochodzenia wina (obejmujących większe terytoria niż strefy DOC).

  • Zawartość alkoholu: 14.0%
  • Rocznik: 2021
  • Rodzaj: wytrawne
  • Pojemność: 750 ml
  • Region: Puglia
  • Barwa: czerwone
  • Beczka: tak

Opis

Susumaniello to rzadki antyczny szczep winogron, uprawiany na Półwyspie Salento, który jeszcze do niedawna używany był jedynie jako dodatek przy produkcji win czerwonych. Jego nazwa oznacza w miejscowej gwarze "osiołka". Najstarsi mieszkańcy mówią, że nazwa pochodzi od zbyt dużego ciężaru, który musiały utrzymywać młode winorośle, inni twierdzą, że jest to wynik charakteru tego trudnego, wręcz upartego w uprawie szczepu.
"Wreszcie mamy winogrona o tej samej osobowości co producent wina..." (powiedziała Elvi - żona producenta), a on (Mark Shannon) nie umiał się oprzeć wyzwaniu i pracy z tym cennym unikatowym gronem.

Wino ma głęboką, atramentową, purpurowo-czarną barwę. Nos intensywny, zmysłowy, pełen jeżyn i czekoladowych aromatów, oferuje również aromaty jagód, fiołków, wiosennych kwiatów, bogatej mieszanki ziół śródziemnomorskich. Jak przystało na "duże" wino jest aksamitne i niezwykle przyjemne na podniebieniu. Posiada fantastyczną świeżość, odpowiednie taniny i gładki finał, które sprawiają, ze chcesz do niego powrócić. Zachwyca swoją głeboką barwą i dużą zawartoscią tanin, które równoważą jego silną owocowość. To wino, które promienieje blaskiem ziemi, ludzi i swojego terroir.

Grona: 100% Susumaniello

Temp. serwowania: 18-20 stopni C.

Deep, ink-jet, purple-black in color. intense and sensual nose, full of black-berries and chocolate aromas, also offers aromas of violets, spring flowers, a rich blend of Mediterranean herbs. Velvety and extremely pleasant on the palate. Fantastic freshness, appropriate tannins and a smooth finale.

Wygląd

  • Barwa: czerwone
  • Styl: spokojne

Aromat

delikatnyintensywny

Smak:

smak
słodkiewytrawne
budowa
lekkieciężkie
oczekiwania
łatweabsorbujące

Opinie

Twoja ocena

KOSZTY WYSYŁKI

a) Płatność przelewem:

- poniżej 280,00 zł brutto - koszt dostawy wynosi 24,60 zł brutto,
- powyżej 280,00 zł brutto - sprzedawca pokrywa koszt przesyłki.

b) Płatność gotówka przy odbiorze:

- poniżej 280,00 zł brutto - koszt dostawy wynosi 24,60 zł brutto + koszt opłaty za pobraniem (6 zł brutto),
- powyżej 280,00 zł brutto - kupujący pokrywa tylko koszt opłaty za pobraniem (6 zł brutto).

c) przy zamówieniach złożonych w piątek do godziny 14:00 istnieje możliwość zamówienia dostawy w sobotę - dopłata do tej wysyłki wynosi 24,60 zł.

Odbiór osobisty Towaru możliwy jest w naszej Enotece mieszczącej się w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 20, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Przy odbiorze osobistym Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy w tym opłat związanych z osobistym odbiorem Towaru.

Przesyłki dostarczane są w ciągu 2 dni od dnia wydania ich przewoźnikowi.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się poprzez firmę transportową Poczta Polska usługę Pocztex. Uwaga: Brak naszej firmowej białej taśmy z logo Noma, wyciek z kartonu, owinięcie folią stretch, opakowanie lub taśma mogą świadczyć o uszkodzeniu towaru. W tej sytuacji prosimy o odmowę przyjęcia paczki i skontaktowanie się z naszymi pracownikami pod nr telefonu 58 661 00 41.

60,90
Dostępny, wysyłka w 24h