Cerasuolo di Vittoria
pobierz pdf z informacjami o produkcie

Kochamy włoskie wino!

Darmowa, superszybka dostawaPrzy zamówieniach powyżej 280 zł
Pomoc konsultanta onlineZadzwoń do nas:  58 661 00 41

Cerasuolo di Vittoria DOCGNajwyższa klasa jakości przyznana jedynie 34 określonym strefom kontrolowanego i gwarantowanego pochodzenia wina.

  • Zawartość alkoholu: 13.0%
  • Pojemność: 1500 ml
  • Region: Sicilia
  • Barwa: czerwone
  • Beczka: tak

Opis

Winnice Patri częściowo zlokalizowane w rejonie Cerasuolo di Vittoria, są jedynym DOCG na Sycylii. Chcąc podkreślić i w pełni wykorzystać te walory, posadziliśmy szczepy Frappato i Nero d'Avola na tych obszarach. Są to również najwyżej położone w naszej firmie winnice, które mogą osiągnąć nawet do 400 metrów wysokości. Pięknie nasłonecznione i bogate w glinę stanowią idealne środowisko do uprawy tych dwóch odmian.

Przejrzysta, piękna, rubinowa barwa. Złożony aromat z charakterystycznymi nutami czerwonych owoców, wzbogaconymi akcentami przypraw. Otulające, strukturalne, mocne ale z łagodnymi i słodkimi taninami. W ustach obfite i przyjemne, odpowiednio pikantne z długim i trwałym finiszem. Cerasuolo di Vittoria to dwie odmiany winorośli, które łącząc się tworzą jego duszę: Nero d’Avola, która nadaje mu ciało i długowieczność oraz Frappato, odpowiedzialna za elegancję i soczystość.

Sugestie kulinarne: dania warzywne, szczególnie z fasoli, wieprzowina oraz dojrzewające sery - szczególnie sycylijski Rafusano DOP.

Dojrzewanie: część wina leżakuje w barrique, a reszta w dużych beczkach.

Grona: 55% Nero d’Avola, 45% Frappato

Wygląd

  • Barwa: czerwone
  • Styl: spokojne

Aromat

delikatnyintensywny

Smak:

smak
słodkiewytrawne
budowa
lekkieciężkie
oczekiwania
łatweabsorbujące
  • Temperatura serwowania:18 °C

Opinie

Aby dokonać oceny produktu, musisz zalogować się do sklepu oraz dokonać zakupu produktu.

KOSZTY WYSYŁKI

a) Płatność przelewem:

- poniżej 280,00 zł brutto - koszt dostawy wynosi 24,60 zł brutto,
- powyżej 280,00 zł brutto - sprzedawca pokrywa koszt przesyłki.

b) Płatność gotówka przy odbiorze:

- poniżej 280,00 zł brutto - koszt dostawy wynosi 24,60 zł brutto + koszt opłaty za pobraniem (6 zł brutto),
- powyżej 280,00 zł brutto - kupujący pokrywa tylko koszt opłaty za pobraniem (6 zł brutto).

c) przy zamówieniach złożonych w piątek do godziny 14:00 istnieje możliwość zamówienia dostawy w sobotę - dopłata do tej wysyłki wynosi 24,60 zł.

Odbiór osobisty Towaru możliwy jest w naszej Enotece mieszczącej się w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 20, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30. Przy odbiorze osobistym Klient nie ponosi żadnych kosztów dostawy w tym opłat związanych z osobistym odbiorem Towaru.

Przesyłki dostarczane są w ciągu 2 dni od dnia wydania ich przewoźnikowi.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się poprzez firmę transportową Poczta Polska usługę Pocztex. Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki: wyciek z kartonu, owinięcie folią stretch, nieforemne opakowanie mogą świadczyć o uszkodzeniu towaru. W tej sytuacji prosimy o odmowę przyjęcia paczki i skontaktowanie się z naszymi pracownikami pod nr telefonu 58 661 00 41.

370,70
Chwilowo niedostępny